Warszawski Wyścig Sztafet Licealnych i Amatorskich Klubów Wioślarskich

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 2 wspólnie z XXVI LO im. Juliana Tuwima oraz ZHP Szczepem nr 147 „Błękitni”, zapraszają na wiosłowanie na ergometrze wioślarskim zorganizowane z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pod hasłem „Razem pomożemy więcej!”. Zachęcamy do startu!
4 grudnia 2022 r w MOS nr 2 wspólnie organizujemy zawody sztafet licealnych oraz amatorskich klubów wioślarskich na ergometrach wioślarskich Concept II na dystansie 2000 m. Każda sztafeta ma do przepłynięcia 4 x 500 m (liczy się łączny czas przejazdu sztafety bez zatrzymywania czasu w trakcie zmiany).
Do udziału w zawodach zapraszamy czteroosobowe reprezentacje szkół licealnych dziewcząt i chłopców oraz reprezentacje amatorskich sekcji klubów wioślarskich. W zawodach wystartują też zaproszeni goście z Ukrainy oraz po raz pierwszy sztafety harcerskie Hufca Praga Południe oraz Wawer.

W każdej ze sztafet może startować tylko jeden zawodnik czynny wyczynowo, mający aktualną licencję PZTW.
Celem zawodów jest promowanie zdrowego stylu życia oraz idei wolontariatu wśród dzieci i młodzieży warszawskich szkół oraz w środowisku lokalnym.
Dodatkowo w czasie zawodów podzielimy się z Wami dobrymi praktykami z wolontariatu, będziemy wspólnie uczyć się, jak nieść skuteczną pomoc i zachęcić do wspólnych charytatywnych działań,
bo razem możemy pomagać więcej! Każdy może pomóc włączając się do akcji. Można dołączyć do nas zgłaszając do regat czteroosobową drużynę w kategorii dziewcząt i chłopców (uczniowie liceów) oraz w kategorii kobiet i mężczyzn (kategoria OPEN) albo pomagając, jako wolontariusz w organizacji wydarzenia.
Zainteresowanych wystawieniem czteroosobowej drużyny (maksymalnie dwóch drużyn w jednej kategorii), która weźmie udział w zawodach, proszę o przesłanie w wiadomości prywatnej na profilu mos2 lub na email agata_mos2@poczta.fm.
Start w zawodach jest bezpłatny.
https://www.instagram.com/ochotnicy_warszawscy/
https://www.facebook.com/ochotnicywarszawscy/
Wydarzenie finansowane jest ze środków m. st. Warszawy.
Kontakt z koordynatorem projektu:
Agata Loranc 

Link do wydarzenia na Facebook: https://fb.me/e/3bw6A7D0L

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content