Mistrzostwa Europy Kadyks 2023

Trzymamy kciuki za naszych żeglarzy z grupy Laser! Zapraszamy do przeczytania relacji Trenera Lwa Gołdy z odbywających się aktualnie w Hiszpanii, Mistrzostw Europy ILCA4.

„Wczoraj (19.04.2023) zakończyliśmy eliminacje we flocie chłopaków i dziewczyn, był ostry wycisk… Wiatr od 17 do 25 węzłów był jeszcze do okiełznania, ale ostatni wyścig eliminacyjny w wietrze ponad 30 węzłów sprawił, że większość zawodników zaczęła walczyć o przetrwanie :(( Niestety powtórka organizatorów z przed 2 lat z Travemunde…

U zawodników były kryzysy, ale i fajne przełomy 💪👊 Najlepiej przez eliminacje przeleciała Kinga, która wylądowała w złotej grupie 🤩. Michalina niestety 8 punktów do złotej grupy, tak też bywa i trzeba przez to przebrnąć. Reszta ekipy zdecydowanie zbierała doświadczenie, dla niektórych było to starcie z takimi warunkami na klasie ILCA pierwszy raz.

Głowy pozbierane, więc dzisiejsze wyścigi finałowe całkiem całkiem :)) Kinga dwa razy na górnej boi w pierwszej 20tce i awans prawie 10 miejsc w generalce. Michalina klepie wyścigi w srebrnej grupie, Julianna dopływa w top10, Piotr doływa w pierwszej trójce. Natasza i Michal jeszcze szukają swojego sposobu na przebicie się do przodu 🤙

Komisja jeszcze może zrobić 6 wyścigów, więc nie tracimy skupienia i lecimy dalej z tematem ⛵️🔥

Życzymy pomyślnych wiatrów!

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content