Zawody na ergometrze wioślarskim „Z SKS-u do AZS-u”.

W dniu 11 listopada 2023 r w Dzień Niepodległości w Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się kolejna edycja zawodów na ergometrze wioślarskim „Z SKS-u do AZS-u”.
Prym wiodła reprezentacja XIV LO im. Stanisława Staszica dominując podium, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się, zawodniczki i zawodnicy VIII LO im. Władysława IV oraz LO im. Jana III Sobieskiego.
Po zakończonych wyścigach, odbyła się sesja fotograficzna, która przyniosła oprócz zdjęć wiele radości uczestnikom zawodów.

Po zakończonych zawodach, byliśmy uczestnikami podniosłej uroczystości składania wieńców pod popiersiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przed gmachem uczelni. W kompani honorowej wartę pełnił nasz zawodnik, obecnie student pierwszego roku Wydziału Rehabilitacji AWF, Dawid Przybylski.


11 listopada w Akademii Wychowania Fizycznego miały miejsce zawody na ergometrze wioślarskim rozgrywane w ramach Varsoviady. Absolwenci z naszego klubu stawili się licznie na starcie zajmując czołowe lokaty. Nasi wychowankowie, i absolwenci VIII LO im. Władysława IV Mikołaj Kot oraz Tadeusz Szymański wywalczyli dwa pierwsze miejsca w wadze lekkiej, a Antoni Szkup zajął drugie miejsce w kategorii Open. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła również nasza wychowanka Anna Kilińska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz trenerom.

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content