Zawody na ergometrze wioślarskim „Z SKS-u do AZS-u”.

W dniu 11 listopada 2023 r w Dzień Niepodległości w Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się kolejna edycja zawodów na ergometrze wioślarskim „Z SKS-u do AZS-u”.
Prym wiodła reprezentacja XIV LO im. Stanisława Staszica dominując podium, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się, zawodniczki i zawodnicy VIII LO im. Władysława IV oraz LO im. Jana III Sobieskiego.
Po zakończonych wyścigach, odbyła się sesja fotograficzna, która przyniosła oprócz zdjęć wiele radości uczestnikom zawodów.

Po zakończonych zawodach, byliśmy uczestnikami podniosłej uroczystości składania wieńców pod popiersiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przed gmachem uczelni. W kompani honorowej wartę pełnił nasz zawodnik, obecnie student pierwszego roku Wydziału Rehabilitacji AWF, Dawid Przybylski.


11 listopada w Akademii Wychowania Fizycznego miały miejsce zawody na ergometrze wioślarskim rozgrywane w ramach Varsoviady. Absolwenci z naszego klubu stawili się licznie na starcie zajmując czołowe lokaty. Nasi wychowankowie, i absolwenci VIII LO im. Władysława IV Mikołaj Kot oraz Tadeusz Szymański wywalczyli dwa pierwsze miejsca w wadze lekkiej, a Antoni Szkup zajął drugie miejsce w kategorii Open. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła również nasza wychowanka Anna Kilińska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz trenerom.

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Cenimy państwa prywatność
Ustawienia ciastek
Do poprawnego działania naszej strony niezbędne są niektóre pliki cookies. Zachęcamy również do wyrażenia zgody na użycie plików cookie narzędzi analitycznych. Dzięki nim możemy nieustannie ulepszać stronę. Więcej informacji znajdą państwo w Polityce Prywatności. Więcej.
Dostosuj Tylko wymagane Akceptuj wszystko
Ustawienia ciastek
Dostosuj zgody
„Niezbędne” pliki cookie są wymagane dla działania strony. Zgoda na pozostałe kategorie, pomoże nam ulepszać działanie serwisu. Firmy trzecie, np.: Google, również zapisują pliki cookie. Więcej informacji: użycie danych oraz prywatność. Pliki cookie Google dla zalogowanych użytkowników.
Niezbędne pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania witryny.
Przechowują dane narzędzi analitycznych, np.: Google Analytics.
Przechowują dane związane z działaniem reklam.
Umożliwia wysyłanie do Google danych użytkownika związanych z reklamami.

Brak plików cookies.

Umożliwia wyświetlanie reklam spersonalizowanych.

Brak plików cookies.

Zapisz ustawienia Akceptuj wszystko
Ustawienia ciastek
Skip to content