Srebrny medal polskich wioślarek. Tokio 2021.

Mamy srebrny medal!
Dnia 28.07.2021 na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio nasza czwórka podwójna (4x-) w składzie:
Agnieszka Kobus-Zawojska (AZS AWF Warszawa),
Marta Wieliczko (Wisła Grudziądz),
Maria Sajdak (z domu Springwald AZS AWF Kraków),
Katarzyna Zillmann (AZS UMK Toruń), zdobyły po imponującej walce srebrny medal. Trenerem osady jest Jerzy Urban. Agnieszka rozpoczynała swoją karierę w naszym klubie. Jest wychowanką Trenera Jacka Suchockiego. Wysokie choć najbardziej nielubiane przez zawodników 4 miejsce w konkurencji 4x-, zajął ze swoją osadą drugi nasz były wychowanek: Szymon Pośnik. Skład osady: Dominik Czaja (AZS AWF Warszawa), Wiktor Chabel (KS Posnania), Szymon Pośnik (AZS AWF Warszawa), Fabian Barański (WTW Włocławek).
Z kolei dwójka podwójna mężczyzn (Mirosław Ziętarski i Mateusz Biskup) zakończyła swój występ na torze regatowym Sea Forest Waterway w Tokyo na szóstej pozycji. Trenerem osady jest dwukrotny złoty medalista olimpijski Robert Sycz, który jest również wychowankiem naszego klubu. Jesteśmy bardzo dumni!
Gratulujemy udanego startu na Igrzyskach! Sercem jesteśmy z Wami i do zobaczenia na lotnisku w Warszawie!


Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Cenimy państwa prywatność
Ustawienia ciastek
Do poprawnego działania naszej strony niezbędne są niektóre pliki cookies. Zachęcamy również do wyrażenia zgody na użycie plików cookie narzędzi analitycznych. Dzięki nim możemy nieustannie ulepszać stronę. Więcej informacji znajdą państwo w Polityce Prywatności. Więcej.
Dostosuj Tylko wymagane Akceptuj wszystko
Ustawienia ciastek
Dostosuj zgody
„Niezbędne” pliki cookie są wymagane dla działania strony. Zgoda na pozostałe kategorie, pomoże nam ulepszać działanie serwisu. Firmy trzecie, np.: Google, również zapisują pliki cookie. Więcej informacji: użycie danych oraz prywatność. Pliki cookie Google dla zalogowanych użytkowników.
Niezbędne pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania witryny.
Przechowują dane narzędzi analitycznych, np.: Google Analytics.
Przechowują dane związane z działaniem reklam.
Umożliwia wysyłanie do Google danych użytkownika związanych z reklamami.

Brak plików cookies.

Umożliwia wyświetlanie reklam spersonalizowanych.

Brak plików cookies.

Zapisz ustawienia Akceptuj wszystko
Ustawienia ciastek
Skip to content