Spływ kajakowo – wioślarski. Integracja wolontariuszy.

W dniu 9 października 2022 r w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” odbył się spływ rzeką Wisłą. Płynęliśmy na łodziach wioślarskich oraz na kajakach z „Plaży Romantyczna” do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 2. Wycieczka miała na celu integrację kandydatów na wolontariuszy z Dzielnicy Wawer
z wolontariuszami z Dzielnicy Praga Południe. W spływie wzięło udział 45 osób w tym 16 naszych wioślarzy, 3 żeglarzy z grupy Optymist, uczniowie XXVI LO im. Juliana Tuwima, rodzice oraz 2 naszych Trenerów: Pani Małgorzata Wiederek oraz główny organizator imprezy – koordynator koła Wolontariatu w MOS nr 2, Pani Agata Loranc. Po dopłynięciu do celu na uczestników czekało ognisko i grill. Wspólnie własnoręcznie przez młodzież przygotowywany posiłek smakuje lepiej i wspaniale integruje. Dziękujemy Wam za udział i liczymy na współpracę przy realizacji wspólnych przedsięwzięć w ramach wawersko – praskiego wolontariatu!   

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content