Rekrutacja na zajęcia – MOS nr 2

Już niebawem ruszają zapisy na zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym nr 2 na rok szkolny 2023/2024.

Nabór do placówek wychowania pozaszkolnego w tym MOS nr 2, prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa organizowany będzie od maja do czerwca 2023 roku, przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. 

5 maja od godziny 12.00 pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego. Rodzice/opiekunowie prawni/uczestnicy zajęć w roku szkolnym 2022/2023 będą mogli zarejestrować się i wskazać zajęcia, na które uczęszczali i chcieliby je kontynuować. Konieczna jest ponowna rejestracja w systemie, a następnie zalogowanie na swoje konto w celu dokonania zapisu na wybrane zajęcia.

 Od 16 maja od godziny 15.00 w elektronicznym systemie rekrutacji na zajęcia będą mogli się rejestrować rodzice/opiekunowie prawni/kandydaci nowi.

Przed wypełnieniem dokumentów prosimy o zapoznanie się z zasadami postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024 oraz harmonogramem rekrutacji dostępnych na stronie www.mos2.pl. Zapraszamy do zapisów. Czekamy na Was!

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content