Pożegnanie

W dniu 02.02.2024 r na Cmentarzu Wojskowym, pożegnaliśmy naszego Kolegę, wspaniałego wioślarza, honorowego członka MOS Nr 2, Włodzimierza Gregorowicza.
Miłośnik wioślarstwa, wspaniały zawodnik, twórca ruchu weterańskiego w MOS nr 2, brał aktywny udział
w regatach rozgrywanych w Polsce i za granicą. Startował, z powodzeniem, na deblu w warszawskich regatach długodystansowych na Kanale Żerańskim. Miał też sukcesy mistrzowskie startując w ósemkach i czwórkach.

Zależało mu bardzo na popularyzacji wioślarstwa nie tylko wśród weteranów, ale także wśród młodzieży; swoją postawą i umiejętnościami organizacyjnymi zachęcał wszystkich do aktywnego udziału w imprezach wioślarskich.

Był inicjatorem i uczestnikiem dwóch wielkich wydarzeń wioślarskich. Jedno z nich – odnotowane w Księdze Rekordów Guinnessa – przepłynięcie w 2000 r Bałtyku na deblu na trasie Kołobrzeg-Bornholm, drugie – pokonanie Bałtyku w 2002 r. na czwórce podwójnej.

Dnia 28.01.2024 straciliśmy na zawsze Przyjaciela i Druha, wielkiego pasjonata wioślarstwa.

Msza Święta żałobna została odprawiana 02.02.2024 roku w Domu Pogrzebowym na Powązkach Wojskowych. Do miejsca Pochówku, kw. A-7-13 odprowadzili Włodzimierza rodzina oraz licznie przybyli z całej Polski wioślarze, Trenerzy i zawodnicy.

Cześć Jego Pamięci!

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content