Powitanie polskich wioślarzy.

Dnia 01.08.2021 reprezentacja Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Nr 2 i MKS „Dwójka” powitała na lotnisku Chopina w Warszawie, naszych olimpijczyków, polskich wioślarzy powracających z Tokio.
Z niecierpliwością oczekiwano szczególnie powrotu naszych wychowanków: srebrnej medalistki Agnieszki Kobus – Zawojskiej oraz Szymona Pośnika, aktualnie reprezentujących klub AZS AWF Warszawa.
Nasi wioślarze wywalczyli bardzo dobre lokaty na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo 2020, choć o prawdziwym pechu może mówić osada czwórki podwójnej bez sternika w składzie: Szymon Pośnik, Dominik Czaja, Wiktor Chabel i Fabian Barasiński, którzy po wspaniałej walce ustąpili 3 miejsce osadzie Australijskiej o 0,3 sekundy. Pierwsze miejsce zajęła osada Holenderska a drugie osada Brytyjska.
Szczęśliwie nasza osada kobieca w składzie: Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann, wywalczyła srebrny medal w finale czwórek podwójnych, zdobywają pierwszy medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.
Młodzież przywitała naszych zawodników pięknymi, polskimi słonecznikami, wybranymi specjalnie dla podkreślenia barw naszego klubu oraz bukietem biało – czerwonych róż, wręczonych Agnieszce Kobus – Zawojskiej.
Pani Agnieszka zgodziła się pozować do zdjęć na tle naszej flagi i udzielając wywiadu podkreśliła swoją więź z klubem, w którym stawiała pierwsze kroki pod kierunkiem Trenera Jacka Suchockiego. Nasi wychowankowie spełniają swoje marzenia, wypełniając misję naszej placówki „Od zabawy do Olimpiady”! Z całego serca gratulujemy.

Więcej zdjęć dostępnych pod linkiem: https://bit.ly/3jJo21l

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Cenimy państwa prywatność
Ustawienia ciastek
Do poprawnego działania naszej strony niezbędne są niektóre pliki cookies. Zachęcamy również do wyrażenia zgody na użycie plików cookie narzędzi analitycznych. Dzięki nim możemy nieustannie ulepszać stronę. Więcej informacji znajdą państwo w Polityce Prywatności. Więcej.
Dostosuj Tylko wymagane Akceptuj wszystko
Ustawienia ciastek
Dostosuj zgody
„Niezbędne” pliki cookie są wymagane dla działania strony. Zgoda na pozostałe kategorie, pomoże nam ulepszać działanie serwisu. Firmy trzecie, np.: Google, również zapisują pliki cookie. Więcej informacji: użycie danych oraz prywatność. Pliki cookie Google dla zalogowanych użytkowników.
Niezbędne pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania witryny.
Przechowują dane narzędzi analitycznych, np.: Google Analytics.
Przechowują dane związane z działaniem reklam.
Umożliwia wysyłanie do Google danych użytkownika związanych z reklamami.

Brak plików cookies.

Umożliwia wyświetlanie reklam spersonalizowanych.

Brak plików cookies.

Zapisz ustawienia Akceptuj wszystko
Ustawienia ciastek
Skip to content