Powitanie polskich wioślarzy.

Dnia 01.08.2021 reprezentacja Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Nr 2 i MKS „Dwójka” powitała na lotnisku Chopina w Warszawie, naszych olimpijczyków, polskich wioślarzy powracających z Tokio.
Z niecierpliwością oczekiwano szczególnie powrotu naszych wychowanków: srebrnej medalistki Agnieszki Kobus – Zawojskiej oraz Szymona Pośnika, aktualnie reprezentujących klub AZS AWF Warszawa.
Nasi wioślarze wywalczyli bardzo dobre lokaty na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo 2020, choć o prawdziwym pechu może mówić osada czwórki podwójnej bez sternika w składzie: Szymon Pośnik, Dominik Czaja, Wiktor Chabel i Fabian Barasiński, którzy po wspaniałej walce ustąpili 3 miejsce osadzie Australijskiej o 0,3 sekundy. Pierwsze miejsce zajęła osada Holenderska a drugie osada Brytyjska.
Szczęśliwie nasza osada kobieca w składzie: Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann, wywalczyła srebrny medal w finale czwórek podwójnych, zdobywają pierwszy medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.
Młodzież przywitała naszych zawodników pięknymi, polskimi słonecznikami, wybranymi specjalnie dla podkreślenia barw naszego klubu oraz bukietem biało – czerwonych róż, wręczonych Agnieszce Kobus – Zawojskiej.
Pani Agnieszka zgodziła się pozować do zdjęć na tle naszej flagi i udzielając wywiadu podkreśliła swoją więź z klubem, w którym stawiała pierwsze kroki pod kierunkiem Trenera Jacka Suchockiego. Nasi wychowankowie spełniają swoje marzenia, wypełniając misję naszej placówki „Od zabawy do Olimpiady”! Z całego serca gratulujemy.

Więcej zdjęć dostępnych pod linkiem: https://bit.ly/3jJo21l

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content