Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików Poznań 2021

W dniach 30.07-01.08 na poznańskiej Malcie odbyły się ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików.
Czwórka podwójna młodziczek w składzie: Wiktoria Wolska, Antonina Gęborek, Zuzanna Zielińska, Helena Zawiślak wygrały finał B i zostały sklasyfikowane na 7 miejscu. Patryk Szpak i Patryk Golaska w konkurencji dwójki bez sternika kategorii lekkiej wywalczyli srebrny medal 🥈. Ci sami zawodnicy w dwójce podwójnej zajęli 4 miejsce. Krzysiek Balcerzak, Stasiek Dawidziuk, Patryk Golaska i Patryk Szpak w konkurencji czwórki podwójnej wagi lekkiej zajęli 3 miejsce i zdobyli brązowy medal 🥉.
Czwórka podwójna w składzie Gustaw Skarżyński, Jakub Gęborek, Michał Dygas i Piotr Szulc po pięknej walce zajęli 5 miejsce.
Gustaw Skarżynski i Jakub Gęborek w dwójce podwójnej zajęli 6 miejsce.
Krzysztof Balcerzak i Stanisław Dawidziuk w dwójce podwójnej wagi lekkiej zajęli 8 miejsce.
Kinga Kłys i Hania Krasuska w dwójce podwójnej zajęły 9 miejsce. W punktacji ogólnej nasz klub zajął w kategorii mężczyzn 5 miejsce w Polsce zdobywając 89 punktów.
Trenerami osad są: Andrzej Durjasz, Maciej Zieliński i Jacek Suchocki.
Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy wyników.

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content