Mistrzostwa Europy Klasy Cadet – Anglia

Mistrzostwa Europy w Torquay kończymy ze świetnym wynikiem! W top ten a nawet top seven zaklepały swoje miejsca 3 nasze załogi. To były dość wymagające regaty ze względu na brak znajomości akwenu oraz rozkład wiatru z przeróżnych kierunków.

Można śmiało powiedzieć że jako polska reprezentacja klasy Cadet liczymy się na arenie międzynarodowej, świetnie pływały również załogi z Wrocławia, Kartuz oraz Ostródy.

Ogromne brawa dla wszystkich zawodników, którzy do ostatniego, dwunastego wyścigu pokazali ducha walki, meldując się na czołowych miejscach. Równie potężne podziękowania należą się wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację i wkład finansowy tak ogromnego przedsięwzięcia jakim jest wyjazd na Mistrzostwa Europy.

Dziękujemy organizatorom regat oraz komisji sędziowskiej za przeprowadzenie Mistrzostw na najwyższym poziomie pod względem sportowym i logistycznym na brzegu.

Wyniki oficjalne po 12 wyścigach:

4 Piotrek i Maks

6 Zuzia i Alicja

7 Maciek i Piotrek

24 Zdziś i Olek

47 Janek i Patryk

Zuzanna i Alicja najlepszą żeńską załogą!!!

autor Jakub Kopczyński

Trenerami, którym zawdzięczamy wspaniałe wyniki są Pani Anna Golec i Pan Krzysztof Ligowski oraz Pan Jakub Kopczyński.

Gratulujemy serdecznie!

https://results.rtyc.org/…/cadetnation…/europeans.htm…

+16

82Jacek Hatt, Mateusz Laskowski i 80 innych użytkowników

14 komentarzy

18 udostępnień

Lubię to!

Komentarz

Udostępnij

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content