II edycja Warsaw River Race

Miniony weekend 14 – 15.10.2023, obfitował w wioślarskie wydarzenia.
Do południa zawodnicy ścigali się na rzece Wiśle w regatach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży a po południu na Kanale Żerańskim odbyła się kolejna edycja wyścigu ósemek licealnych Warsaw River Race.

Po zaciętej walce po raz pierwszy od 26 maja 2016 roku licealiści z VIII LO im. Władysława IV zdobyli pierwsze miejsce, zwyciężając z niepokonaną przez 7 lat osadą z XIV LO im. Stanisława Staszica oraz osadą z XIX LO im. Powstańców Warszawy.

Radość „Władysławiaków” była tym większa, że zwycięstwo było niespodziewane. 🏆🥇

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów oraz wiernym kibicom, rodzicom naszych zawodników i zawodniczek, którzy dopingowali osady pomimo zimnej i wietrznej aury.

Radość zakłócał fakt, iż tegoroczni maturzyści wystartowali po raz ostatni w regatach ósemek licealnych i musieliśmy się z nimi pożegnać. 🥲Mamy nadzieję, że zapamiętacie naszą wspólną wodniacką przygodę a my obiecujemy, iż pozostaniecie na zawsze w naszych sercach i naszej wielkiej, wioślarskiej rodziny.🥰

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content