Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów Kruszwica

W dniach 27.05 – 28.05.2023 odbyły się Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów w Kruszwicy. Udział naszych zawodników zaliczyć można do udanych szczególnie w kategorii kobiet, podopiecznych Trenera Andrzeja Durjasza. Julia Rogiewicz zajęła 2 miejsce w konkurencji 1xKJM.
Osada 4xKJM w składzie: Julia Rogiewicz, Lena Pawłowska, Laskus Martyna i Kinga Dąbrowska również wywalczyła srebrne medale. Zuzanna Zielińska i Helena Zawiślak w 2xKJM, zajęły 6 miejsce w finale A. Osady juniorów wróciły bez medalu, ale zawodnicy Trenera Jacka Suchockiego zaprezentowali wysoką formę. 4 miejsce w finale A zajęła osada 4x
w składzie Julian Magierowski, Daniel Bielawski, Aleksander Colletti, Jan Matiakowski. 6 miejsce w finale A wywalczył Julian Magierowski i Daniel Bielawski startując w konkurencji 2xMJM. Pozostali zawodnicy (Maciej Drąg, Stanisław Kowalski, Aleksander Colletti i Jan Matiakowski) w konkurencji 2xMJM, pomimo walki zajęli dalsze lokaty. Wszystkim trenerom i zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i ducha walki.

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

Skontaktuj się z nami
Skip to content