71 Wyścig PW- UW, Regaty Licealne oraz Memoriał Bruskiego już za nami!

Dzisiaj (01.10.2022) nad Wisłą dużo się działo! Prestiżowy Wyścig Politechnika Warszawska contra Uniwersytet Warszawski po raz kolejny zwyciężyła ósemka Politechniki pod kierunkiem Trenera Andrzeja Durjasza.

W wyścigu Ósemek Licealnych wygrała osada liceum im. Stanisława Staszica pod dowództwem Pani Maryli Gnojek.

2 miejsce zajęła reprezentacja z VIIILO im. Króla Władysława IV, a brązowy medal reprezentacja mieszana w międzynarodowym polsko-ukraińskim składzie z MOS nr 2. Trenerem obu osad jest Pani Agata Loranc.

W Memoriale Bruskiego w konkurencji czwórek kobiet królowały niepodzielnie zawodniczki Trenera Andrzeja Durjasza, zajmując dwa pierwsze miejsca na podium.

W konkurencji 4x mężczyzn 3 i 4 miejsca wywalczyli zawodnicy MOS2/MKS2 (trenerami osad są Pan Maciej Zieliński oraz Pan Jacek Suchocki).

Gośćmi specjalnymi zawodów byli: dwukrotny złoty medalista Olimpijski Robert Sycz oraz autor Ich wspólnego sukcesu, Trener Jerzy Broniec.

Pragniemy serdecznie pogratulować Panu Robertowi Syczowi, jako trenerowi asystentowi złotej osady
w konkurencji czwórki podwójnej mężczyzn z ostatnich Mistrzostw Świata w Racicach.
W Memoriale Bruskiego mieliśmy okazję podziwiać innego reprezentanta Polski, także wychowanka MOS nr 2, wicemistrza Świata z Racic, Szymona Pośnika.

Organizatorom gratulujemy świetnie przygotowanych regat a wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy sportowej postawy i woli walki!

Rekrutacja

Pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.