Klasa Cadet sezon 2019 

Początek sezonu 2019 w klasie Cadet dobrze się zapowiada!

Pierwsze regaty w sezonie 2019 w klasie Cadet odbyły się w Krynicy Morskiej.To Puchar PZŻ który jest jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata w klasie Cadet.
W MŚ wystartuje 10 polskich załóg i o te miejsca walczą najlepsze załogi w kraju.W Krynicy w pierwszej dziesiątce znalazły się 4 nasze załogi:
Dębkowski-Bulik 4m,Cendrowski-Rutkowski Adam 7m, Rutkowski Franciszek-Kopyra 9m oraz Targos-Hochtaubel 10m.Oby tak dalej.
Ponadto w kategorii młodzików czyli załóg do 14 lat pierwsze trzy miejsca na podium zajęły nasze załogi:Cendrowski-Rutkowski,Rutkowski-Kopyra i Ostrowska-Bujko.
W kategorii dziewcząt załoga Targos-Hochtaubel zajęła 4 miejsce,a Ostrowska – Bujko 7 miejsce.Startowało 36 Cadetów.
Drugie regaty odbyły się w Stężycy na Kaszubach.Był to Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego oraz Puchar Europy Centralnej, który był jednocześnie 1 eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów
Mł w Sprincie.3 pierwsze załogi uzyskały kwalifikacje do MP w Sprincie.Niestety wiatr nie dopisał .Odbyły się tylko 2 wyścigi w których nasze załogi pływały bardzo dobrze.
Wygrała nasza załoga mistrzów Polski Dębkowski-Bulik, na 4 miejscu i pierwsze z dziewcząt były Targos-Hochtaubel,7 miejsce zajęli Rutkowski-Kopyra ,a 10 m ubiegłoroczny załogant Maciek.
Cesarz z rozpoczynającym żeglowanie w tym roku załogantem Piotrkiem Buchem. 16 m zajęli Cendrowski-Rutkowski,21 Małgosia Bulik z Mikołajem
Sołdanem,22 Jagoda z Patrykiem,
a 28 Julita z Antkiem.
W kategorii młodzików (załogi do 14 lat) znowu zajęliśmy 3 pierwsze miejsca.
Startowały 34 Cadety
GRATULUJEMY!!
Wyniki tutaj -> pdf Puchar PZŻ 2019

Dodano: 28.05.2019 przez admin

Centralne Kontrolne Regaty Juniorów 

Centralne Kontrolne Regaty Juniorów

W Kruszwicy w dniach 25-26.05.2019 odbyły się regaty. Nasi zawodnicy bardzo ładnie popłynęli :)

Mamy drugie miejsce w kategorii mężczyzn! Gratulujemy Gustaw Skarżyński!

Wyniki naszych zawodników poniżej

1x JM
2. Skarżyński Gustaw MKS ,,Dwójka” tr. Suchocki Jacek 07:53,43
25. Bajorek Łukasz MKS ,,Dwójka” tr. Suchocki Jacek 08:12,67
27.Szulc Piotr MKS ,,Dwójka” tr. Zieliński Maciej 08:21,76
Startowało 40 jedynkarzy

1x KJ 
11. Wiśniewska Maja MKS ,,Dwójka „ tr. Zieliński Maciej 09:10,08
12. Figat Olga MKS ,,Dwójka „ tr. Suchocki Jacek 09:11,85
Startowało 24 zawodniczki

2x2KJ/KJM
7.Wiśniewska Maja , Figat Olga MKS ,,Dwójka” 08;14,94
tr. Suchocki Jacek/Zieliński Maciej
Startowało 14 osad

2×2 Mj/MJM
5. Skarżyński Gustaw , Szulc Piotr MKS ,,Dwójka” 07:13,14
Tr.Suchocki Jacek/Zieliński Maciej
Startowało 21 osad

4XKJM

4. MKS ,,Dwójka” / WTW W-wa 07:34,40
Kozdrój Oliwia tr. DURJASZ Andrzej RENC Agnieszka
Prokosińska Weronika
Krukowska Zoa
Zawadzka Urszula

Startowało 8 osad

Dodano: 27.05.2019 przez admin

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego 2019 

W dniach 9-12 maja odbyły się regaty Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej!

Nasi zawodnicy i trenerzy też tam byli!

Wysokie miejsca zajęli między innymi:

Klasa 420: 2 miejsce: Karolina Cendrowska i Zofia Korsak; 5 miejsce: Nina Machowicz i Magdalena Jagiełło

Cadet: 5 miejsce: Michał Dębkowski i Zdzisław Bulik; 7 miejsce: Piotr Cendrowski i Adam Rutkowski

Laser 4.7.: 9 miejsce Alicja Spruch

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sprawdź wyniki wszystkich naszych zawodników! -> Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

Dodano: 23.05.2019 przez admin

Mistrzostwa Europy w Porto i Regaty w Hyeres! 

Gratulujemy naszym zawodnikom wyników w regatach w Porto i w Hyeres! 

Marcin Rudawski awansował na 4 miejsce na mistrzostwach Europy w Porto (Laser Radial).

Przemek Machowski jest trzeci, a Dominika Raszka piąta po drugim dniu zmagań w MEJ klasy Laser 4.7 w Hyeres!

Wszystkim gratulujemy i kibicujemy dalej!

Wyniki tutaj ->

Dodano: 23.05.2019 przez admin

Lato w mieście 2019 

        Informacje, dotyczące rekrutacji uzupełniającej na Warszawski Program „Lato w Mieście” 2019

 Zapisy w ramach rekrutacji uzupełniającej odbywają się:

- tylko do wakacyjnych placówek edukacyjnych dysponujących wolnymi miejscami;

- zgodnie z harmonogramem, według, którego poszczególne etapy trwają od 21 maja                     2019 r., godz. 8:00  do 3 czerwca 2019 r. do godz. 16:00.

  1. Zapisy prowadzone są w taki sam sposób jak poprzedzające je rekrutacja.
  2. Rodzice / Opiekunowie prawni, kandydata, który nie brał udziału we wcześniejszych zapisach, a chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do wakacyjnej placówki edukacyjnej logują się do elektronicznego systemu zgłoszeń, uzupełniają niezbędne dane osobowe
    i kontaktowe następnie wybierają wakacyjną placówkę edukacyjną, która dysponuje wolnymi miejscami.
  3. Rodzice / Opiekunowie prawni kandydata, których dziecko brało udział we wcześniejszych zapisach, zostało przyjęte, ale rodzic/opiekun prawny chce ubiegać                                                            się o przyjęcie dziecka do innej wakacyjnej placówki edukacyjnej jest zobowiązany                         do złożenia pisemnej rezygnacji w wakacyjnej placówce edukacyjnej, w której została złożona karta kwalifikacyjna i potwierdzenie opłaty. Następnie Rodzice / Opiekunowie prawni kandydata logują się i wybierają wakacyjną placówkę edukacyjną, która dysponuje wolnymi miejscami.
  4. Rodzice / Opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach, został przyjęty na jeden termin, a rodzic/opiekun prawny chce ubiegać się o przyjęcie dziecka do wakacyjnej placówki edukacyjnej na drugi termin to loguje się do systemu
    i wybiera WPE, która dysponuje wolnymi miejscami.
  5. Rodzice / Opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach, został zakwalifikowany, ale rodzice / opiekunowie prawni kandydata nie potwierdził woli, tj. nie złożyli karty kwalifikacyjnej wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty /zaświadczenia o zwolnieniu z opłat w terminie określonym harmonogramem, a chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do wakacyjnej placówki edukacyjnej logują                                           się do elektronicznego systemu zgłoszeń, wybierają wakacyjną placówkę edukacyjną, która dysponuje wolnymi miejscami.
  6. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do wakacyjnej placówki edukacyjnej
    w Programie „Lato w Mieście” 2019 podejmuje organizator wypoczynku.

 Rekrutacja uzupełniająca – harmonogram zapisów

 

Data

Etap zapisów/czynności kandydata

od

do

21 maja
godzina 8.00

23 maja godzina 16.00

Rejestracja w systemie kandydatów (logowanie się za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeń, znajdującego się pod adresem:  https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl )

24 maja
godzina 16.00

Informacja o kandydatach zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych

24 maja
godzina 16.00

29 maja
godzina 10.00

Pobranie z systemu karty kwalifikacyjnej do każdej szkoły, do której kandydat został zakwalifikowany
Dokonanie opłaty za żywienie

27 maja
godzina 8.00

29 maja
godzina 16.00

Potwierdzanie woli udziału w Programie Lato w Mieście 2019, w każdej szkole podstawowej, do której kandydat został zakwalifikowany poprzez złożenie:
- karty kwalifikacyjnej
- potwierdzenia opłaty za żywienie lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat
Potwierdzenie woli jest warunkiem udziału w Programie

3 czerwca
godzina 14.00

Informacja o kandydatach, którzy potwierdzili wolę udziału.
Ostateczną decyzję o przyjęciu do Programu podejmuje organizator wypoczynku

3 czerwca
godzina 16.00

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc

 

Dodano: 20.05.2019 przez Agataug

Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra 

59678536_2220491608165987_9181229873580998656_o

W dniach 2-4 maja 2019 r. odbyły się nad Zegrzem Południowym odbyły się regaty w klasie 420, Laser 4.7, Laser Radial oraz Laser Standard.

Gratulujemy wysokich miejsc zajętych przez naszych zawodników!

Klasa 420:

III miejsce Magdalena Jagiełło

Klasa Laser 4.7 K:

III miejsce Dominika Raszka

Laser Radial:

III miejsce Łukasz Machowski

Wszystkie wyniki regat tutaj → WYNIKI

Życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Dodano: 9.05.2019 przez admin

Giełda placówek 2019 

Serdecznie zapraszamy na nasz dzień otwarty w naszej placówce, który odbędzie się 18 maja 2019 r.!! 

Odwiedź nas, zobacz i porozmawiaj z naszymi trenerami!

Gdzie?
- Giełda wioślarska:
ul. Wał Miedzeszyński 397, 03-942 Warszawa

- Giełda żeglarska i windsurfing: ul. Warszawska 21, Zegrze Południowe

O której?
Godzina rozpoczęcia: 10.00

Poniżej poszczególne harmonogramy:
Giełda Wioślarska: ul. Wał Miedzeszyński 397

godz.10.00 – pokaz zajęć na basenie wioślarskim z możliwością odbycia treningu wioślarskiego.
godz. 11.00 – pokaz wiosłowania na ergometrze wioślarskim, nauka techniki wiosłowania na ergometrze wioślarskim;
godz. 12.00 – Mitrzostwa MOS nr 2 w kategorii dziewcząt i chłopców na dystansie 250 m.
13.00 – Rozdanie nagród i materiałów promocyjnych.

Giełda Żeglarska ul. Warszawska 21, Zegrze Południowe

godz.10.00 – pokaz zajęć na żaglówkach.
godz. 12.00 – pokaz zajęć na windsurfingu, nauka techniki żeglowania;
godz. 13.00 – Rozdanie materiałów promocyjnych.

Serdecznie zapraszamy!!

 

Dodano: 8.05.2019 przez admin

Kontynuacja zajęć 

Drodzy uczestnicy!

Dziś rozpoczęła się rejestracja kandydatów kontynuujących zajęcia w naszej placówce.

Wszystkich zainteresowanych dalszym uprawianiem sportów wodnych (wioślarstwo, windsurfing, żeglarstwo) zapraszamy na stronę www.warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl

Elektroniczna deklaracja kontynuacji dostępna jest w dniach od 7 maja od godziny 12.00 do 15 maja do godziny 16.00. Następnie wydrukowaną i podpisana deklarację należy złożyć w placówce najpóźniej do 15 maja do godziny 19.00.

Dodano: 7.05.2019 przez admin

Międzynarodowe Regaty Juniorów Monachium 2019 

W dniach 4-5 maja w Monachium miały miejsce Regaty Międzynarodowe Juniorów organizowane przez Niemiecką Federację Wioślarstwa (DRV). W niedzielę bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentantka Polski w jedynkach – Wiktoria Kalinowska (wygranie z czasem 8:22.40). W drugim dniu zawodów wywalczyła pierwsze miejsce. Znakomity występ w drugim finale jedynek Wiktorii Kalinowskiej,  pozwoliło na uzyskanie awansu do Mistrzostw Europy. Dwa kolejne miejsca zajęły Niemki – Julia Bischof (8:43.80) i Lena Radke (8:48.20).

Wikt

Wiktoria Kalinowska

Trenerem naszej zawodniczki jest Pan Andrzej Durjasz. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

 

Dodano: 7.05.2019 przez Agataug

Lato w mieście 2019 

Zapraszamy na zajęcia specjalistyczne w ramach Akcji „Lato w mieście”!

www_post fb-07

Dodano: 29.04.2019 przez Agataug